Шведська лінія на заході | UBI Кейтеринг Студія
Шведська лінія | UBI Кейтеринг Студія
Стильний Фуршет | UBI Кейтеринг Студія


  Харчування по системі «шведська лінія» вже давно є основним продуктом весільних прийомів, конференцій та інших заходів. На те є вагомі причини: це економічний і ефективний спосіб для одночасного обслуговування великої кількості людей з різними смаковими уподобаннями.

  Важливою особливістю формату «шведська лінія» є те, що гості можуть побачити весь асортимент запропонованого меню і відразу вибрати, які страви вони хочуть з’їсти та в якій кількості.

  Даний формат популярний на ділових зустрічах або на великих вечірках, оскільки дозволяє присутнім поринути в більш невимушену атмосферу, вільно спілкуватися з іншими гостями і насолоджуватися місцем проведення заходу.

  Організація шведської лінії в Києві

  Шеф-кухарі UBI Catering Studio подають тільки першокласні страви, яких завжди більш ніж достатньо!

  Всі наші страви і гарніри готуються зі свіжих продуктів з використанням тільки кращих інгредієнтів в день вашого заходу.

  Незалежно від того, який захід проводиться, ваші гості обов’язково оцінять смачні страви «шведської лінії» від UBI Catering Studio.

  Є деякі правила обіду в форматі шведської лінії, а саме: їжа повинна бути свіжою і природньої температури. Постійно повинен бути присутнім кваліфікований персонал для надання допомоги гостям заходу – опис страв, допомога у подачі. Необхідно мати достатньо готової їжі, щоб її можна було легко подати всім клієнтам/гостям.

   

  UBI Catering Studio – ідеальна кейтерінгова компанія для будь-якого випадку. Наші технологи розроблять меню, відповідне вашому запиту і під будь-який бюджет. Якщо ви шукаєте весільний або корпоративний кейтеринг, UBI Catering Studio обов’язково зробить ваш захід незабутнім!

   Калькулятор заходу


   Наше

   Портфоліо

   Відгуки

   Наших клієнтів

   Нас

   Обирають