Виїзний фуршет – один із найбільш затребуваних видів кейтерингового обслуговування. Його популярність криється в простоті організації, порівняно невисокій вартості і оперативності встановлення фуршетних столів в будь-якому місці – чи то відкрита територія на природі, чи міська площа, виставковий павільйон або офіс.

  Найбільш популярними в Києві стали фуршети на весілля. Це може бути, як повноцінне кейтерингове обслуговування основної частини заходу, так і організація легких закусок до келиха шампанського в «РАГСі» або на виїзній церемонії реєстрації шлюбу.

  Весільні фуршети на церемонії одруження або під час фотосесії молодят – це відмінний спосіб недорого, зі смаком і в атмосфері заходу організувати перекус для гостей. Такий фуршет може бути, як елітним і вишуканим, гідним королівських осіб, так і лаконічним, але не менш стильним і смачним з демократичною ціною.

   Калькулятор заходу


   Організація фуршету в Києві

   UBI Catering Studio – це високий європейський рівень виїзного ресторанного обслуговування заходів будь-якого рівня і оперативна доставка фуршетних страв і закусок на будь-який смак і бюджет. Ми обслуговуємо як корпоративні і культурно-масові урочисті події в столиці України, так і сімейні камерні свята на природі або на закритій приватній території.

   Наш фуршет – це:

   • світові кулінарні новинки;
   • традиції класичної європейської та української кухонь;
   • витончений смак страв і гарантія їх безпеки;
   • бездоганний сервіс;
   • чесні ціни.

   Ви можете замовити виїзний фуршет додому або в офіс, а також спланувати великий захід на природі або в просторому приміщенні.

   Смачно, стильно, оперативно і недорого

   • У нашій команді одні з кращих кухарів Києва.
   • Ми стежимо за всіма кулінарними тенденціями, щоб здивувати вас на фуршеті неординарними закусками і компліментами від шеф-кухаря.
   • Сучасне оснащення професійної кухні та наявність кейтерингових боксів – гарантія безпеки, високої якості і швидкої доставки фуршетних страв.
   • Стильний посуд, столові прилади і текстиль, фуршетні меблі і декор створять романтичну атмосферу під час фуршету на весіллі, ювілеї, новорічній вечірці або корпоративі.
   • Власний транспорт і спеціальна упаковка, злагодженість команди і миттєве реагування на потреби замовника – це можливість замовити доставку фуршету в офісі або на природі в максимально стислі терміни з оперативною доставкою фуршетних страв.
   • У нашому меню тільки чесні ціни в залежності від виду фуршету – як недорогі закуски для офісу, так і елітні фуршетні страви на весілля.

   Окрему увагу ми приділяємо сервісу. Весь обслуговуючий корпоративний або весільний фуршет персонал приємно здивує вас своєю високою культурою ненастирливого сервісу.

   Додаткові послуги

   Фуршет на весіллі, на дні народженні або корпоративі – це вільне переміщення гостей по території, як в наметі на природі, так в офісі чи виставковому павільйоні. Фуршетні страви повинні постійно бути в безпосередній доступності. При цьому не припустимі черги і стовпотворіння біля стійок і столів із закусками і напоями.

   Кейтеринг-студія UBI Catering Studio володіє всім необхідним обладнанням для організації повноцінного фуршету на виїзд, включаючи багатоярусні модульні столи і острівні фуршетні стійки, фонтани для напоїв і шоколаду, диспенсери і барні станції.

   Стильні фуршетні скатертини, спідниці для столів і стійок, серветки і декор здатні прикрасити будь-який виїзний фуршет. Живі квіти і білосніжний текстиль в поєднанні з тематичним декором створюють урочисту атмосферу заходу. Особливо романтично виглядає таке оформлення фуршету на весіллях.

   Наше

   Портфоліо

   Відгуки

   Наших клієнтів

   Нас

   Обирають