Офісний фуршет на день народження або повноцінний банкет з нагоди ювілею співробітника, виїзний пікнік на природі або сімейне свято – кожен з цих варіантів святкування вимагає ретельного опрацювання меню, приготування страв та закусок, відповідного сервірування, а по завершенню заходу необхідне прибирання.

Не потрібно перетворювати свій день народження на повинність, простіше замовити фуршет або банкетні страви додому, в офіс або в будь-яке інше місце проведення заходу. Це смачно, вишукано, порівняно недорого і дуже зручно.

Кейтеринг на день народження в Києві

Проведення навіть найбільш скромного заходу з фуршетом в офісному приміщенні – справа досить складна, адже на роботі навряд чи будуть всі умови для приготування та сервірування закусок, канапе, салатів і десертів. UBI Кейтеринг Студія володіє всім необхідним фуршетним інвентарем та обладнанням для проведення бездоганного фуршету для ваших колег на день народження або на будь-яке інше свято.

Забезпечити якісні кейтерингові послуги нам вдається за допомогою:

 • власного транспорту, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам;
 • фуршетного обладнання та меблів (пересувні стійки, столи і гірки);
 • стильного посуду, столових приладів та текстилю.

Слідуючи тенденціям у світі ресторанної моди і стилю, ми робимо все можливе, щоб ваш фуршет на день народження був оформлений в кращому вигляді, гідному елітних ресторанів Києва.

Варіанти кейтерингу на день народження

 • Фуршет. Це один з найбільш простих і доступних видів кейтерингу на день народження в офісному приміщенні. Такий формат виїзного обслуговування передбачає вільне переміщення колег і гостей іменинника між фуршетними столами і стійками із закусками і напоями.

Вибір страв для фуршетного обслуговування в офісі або в будь-який іншій локації величезний. Наше меню далеко не обмежується простими канапе. Вишукані холодні і гарячі закуски, класичні та авторські салати, компліменти від шеф-кухаря в шотах і у фуршетних ложках порадують навіть найбільш бувалого гурмана.

Але і канапе не варто відправляти в історію кейтерингу. Ці легкі і невигадливі міні-бутерброди все ще популярні на офісних заходах і фуршетах на днях народження, а наші кухарі здивують вас новими поєднаннями продуктів і смаків.

 • Банкет. Це вже більш офіційний захід, що вимагає більш детального опрацювання меню і формату обслуговування.

Ви можете самостійно організувати банкет для колег і замовити їжу в офіс на день народження. При цьому вам доведеться самим шукати меблі, сервірувати столи і займатися прибиранням після свята. Тому ми рекомендуємо замовити повноцінне виїзне кейтерингове обслуговування силами кейтеринг-студії UBI Catering Studio.

 • Дитяче свято. Кейтеринг на день народження може бути як для дітей в дитячих садах, так і в школі або вдома у іменинника.

Для малюків ми розробили спеціальне меню – корисне і одночасно улюблене усіма дітьми. Бургери, салати, канапе та десерти виготовляються виключно із високоякісних інгредієнтів без штучних барвників і ароматизаторів. Особливо популярною кейтеринговою послугою на дитячий день народження став кенді бар – фуршетний стіл з масою десертів та авторських солодощів.

Стильно, смачно, швидко і недорого

Ми готові зробити ваш фуршет на день народження або ювілей як в офісі, так і на природі або в домашній обстановці, незабутнім і гідним рівня елітних столичних ресторанів. При цьому наші ціни на кейтеринг залежать від виду і кількості страв – від найбільш демократичних, до вишуканих кулінарних шедеврів.

 

  Калькулятор заходу


  Відгуки

  Наших клієнтів

  Нас

  Обирають