UBI Конференц Хол SHOW

Конференц-хол нового формату, що одночасно вміщує до 200 осіб, орієнтований на проведення Fashion, Show, LifeStyle і Art заходів. Простір ділиться на 3 зони: клубна зона, шатер і відкрита тераса.

UBI Конференц Хол SPACE

Локація в стилі loft для масштабних lifestyle та business заходів. В залежності від формату заходу вміщує до 500 осіб одночасно. За необхідності, можливе зонування за допомогою текстилю. На локації передбачена coffee-зона для учасників та технічна зона для організаторів.

UBI Конференц Хол FUSION

Хол нового формату для проведення виставки, ярмарки чи галереї. Дизайн виконаний у сучасних тонах, що легко підлаштовуються під стилістику заходу: дзеркальні колони, чорна стеля з прямокутними світильниками, спеціальне підсвічування, яке дозволяє створювати різні світлові інсталяції і фокусувати світло на арт-об’єкти. Локація включає виставкову зону до 300 осіб та welcome-зону на 30 кв.м.

UBI Конференц Хол CO-WORKING

Vip-простір для ділових людей. Наявність мобільних перегородок дозволить організувати для вас: тимчасовий офіс, виїзну нараду, переговорні кімнати. За необхідності простір трансформується у конференц-зали та вміщує до 80 осіб. На локації передбачена welcome- та coffee-зона.

UBI Конференц Хол STUDY

Хол для проведення навчальних бізнес-заходів. Наявність 2-х навчальних класів (на 30 та 60 осіб) та конференц-зали (до 55 осіб) на одній території дозволять розподілити учасників на декілька груп. На локації передбачена welcome- та coffee-зона.

UBI Конференц Хол BUSINESS

Локація у Київській області для проведення масштабних бізнес заходів до 200 осіб. На локації передбачена welcome-, lounge- та coffee-зона, а також міні конферец-зала на 20 осіб та галерейно-виставкова зона (на 500 кв.м.).

UBI Конференц Хол NATURE

Унікальна еко-локація на території парку природи «Беремицьке». Локація ідеально підійде для проведення тімбілдінгів та ділових заходів. Для офіційної частини заходу призначений шатер з форматом розсадки у вигляді амфитеатру на 100 осіб. Також на території розташовані будиночки для проживання, наметове містечко, душові та санвузли.