Якщо ви хочете створити атмосферу свята і викликати відповідний настрій у гостей вашого заходу – то коктейльний формат буде для вас відмінним рішенням. Як правило, коктейль проводять у вечірній час доби, тривалістю не більше 2-3 годин. Особливо ефективний формат виїзного кейтерінгу «коктейль» для тих заходів, де налагодження контактів з партнерами або спонсорами є основною метою зустрічі. При цьому, напоям приділяється більше уваги, ніж їжі. Вибір кухні в основному має на увазі різноманітні мініатюрні закуски і десерти з розрахунку на один укус, без використання столових приладів.

  Комфортні і прості умови коктейлю дозволяють знизити витрати на оренду меблів і більш ефективно використовувати площу і простір: тобто розмістити на невеликій площі більше гостей і зменшити кількість столиків за рахунок грамотного обслуговування.

  Кожний світський або діловий захід індивідуальний, тому компанія UBI catering studio розробила спеціальні пропозиції, щоб запропонувати вам і вашим гостям повноцінний і смачний коктейль з урахуванням ваших побажань.

   Калькулятор заходу


   Наше

   Портфоліо

   Відгуки

   Наших клієнтів

   Нас

   Обирають