Салат на банкеті | UBI Кейтеринг Студія
Оформлення виїзних банкетів | UBI Кейтеринг Студія
Виїзний банкет | UBI Кейтеринг Студія


  Виїзний банкет – це зручно, практично і порівняно недорого. Такий вид кейтерингових послуг став популярним в Києві не тільки серед корпоративних клієнтів, але і серед приватних замовників.

  Якщо ви хочете провести весілля або святкову вечерю на високому рівні, рекомендуємо замовити банкет з повним обслуговуванням. Ваші гості будуть приємно здивовані вишуканістю смаку і стильною презентацією банкетних страв.

  Організація банкетів в Києві

  Банкетна служба кейтеринг-студії UBI Catering Studio зробить для вас повноцінну святкову вечерю будь-якого масштабу – від невеликого бюджетного сімейного свята, до організації великого весільного банкету з незліченною кількістю гостей. Ми складемо для вас ідеальне банкетне меню, враховуючи всі кулінарні уподобання, специфіку заходу і виділений бюджет.

  Ціна проведення банкетів залежить від виду та кількості страв. Це можуть бути як елітні кулінарні шедеври, так і цілком демократичні закуски, і частування для скромного сімейного або корпоративного банкету. У будь-якому випадку ми гарантуємо бездоганний смак і якість всіх банкетних страв, вишукану стильну презентацію і високий рівень європейського сервісу.

   Калькулятор заходу


   Виїзне обслуговування банкетів від кейтеринг-студії UBI Catering Studio – це:

   • висока кухня і кращі світові кулінарні новинки;
   • класичні страви кухонь України та Європи;
   • відмінний смак і бездоганна якість;
   • європейський рівень банкетного сервісу;
   • приємні ціни.

   У нас ви зможете замовити великий весільний банкет або скромну приватну святкову вечерю в колі друзів на новий рік, на день народження або будь-яку іншу урочисту подію.

   Організація, проведення і обслуговування банкетів – це справжнє мистецтво гостинності. Воно об’єднало в собі кулінарну майстерність кухаря, творчий смак художника і організаторські здібності справжнього господаря. Ми раді подарувати вам це мистецтво і зробити ваш святковий стіл незабутнім для всіх гостей.

   Вишукано, смачно, швидко та недорого

   • Шеф повар UBI Catering Studio розробить вишукане банкетне для вашого весільного, корпоративного або сімейного банкету.
   • Оснащення нашої професійної кухні можна порівняти з кращими столичними ресторанами. У поєднанні із суворим дотриманням санітарно-гігієнічних норм – це гарантія безпеки і бездоганної якості всіх страв, що поставляються на банкет.
   •  У нашому розпорядженні власний транспорт і кейтерингові бокси.
   • Не менше уваги ми приділяємо підбору обслуговуючого персоналу. Дотримання суворих правил ненастирливого сервісу, приємна зовнішність і контроль здоров’я – наші головні пріоритети в організації офіціантського обслуговування банкетів.

   Стильний посуд, аксесуари та декор

   Весільний банкет, ювілей, новорічний корпоратив або ділова урочиста вечеря – кожен з цих заходів має бути відповідно оформлений. Це правило стосується не тільки банкетних залів, а й столів для гостей. Весь посуд, текстиль, декор та аксесуари на банкеті, як на весіллі, дні народження, так і на випускному, повинні відповідати тематиці події і бути в модному тренді.

   В арсеналі UBI Catering Studio стильний посуд, столові прилади і текстиль в достатній кількості, щоб влаштувати весільний банкет на величезну кількість гостей. Ми стежимо за світовими трендами і модою в індустрії гостинності, пропонуючи нашим клієнтам кращі банкетні аксесуари і декор.

    

   Наше

   Портфоліо

   Відгуки

   Наших клієнтів

   Нас

   Обирають