Кава брейк став невід’ємною частиною семінарів, тренінгів, тімбілдінгів та різноманітних зборів, офіційних заходів, переговорів і презентацій. Перерва на чашку ароматної кави або чаю із невеликими солодкими десертами або солоними закусками дозволяє зняти мозкову напругу.

  Не дивлячись на можливу, з першого погляду легкість, організація кава брейку вимагає чимало зусиль, щоб таке просте харчування було не просто достатнім для всіх учасників заходу, а й якісним, смачним і безпечним для здоров’я. В умовах офісу досить складно організувати приготування великої кількості закусок і гарячих напоїв. Ми рекомендуємо довіряти організацію кава брейків професійним кейтеринговим компаніям, які володіють відповідним обладнанням, посудом та досвідом в подібному виїзному обслуговуванні.

   Калькулятор заходу


   Проведення кава брейків в Києві

   Кейтерингова студія UBI Catering Studio більше 12 років працює в сфері організації кава брейків, виїзних фуршетів, банкетів, весіль, корпоративів та барбекю на природі. Ми точно знаємо, як організувати правильний кава брейк в офісі, на наукових конференціях і семінарах, культурно-масових заходах, прес-конференціях і т.п. В нашому розпорядженні:

   • сучасне обладнання, включаючи диспенсери гарячих напоїв, окропу і молока;
   • стильний посуд та столові прилади;
   • професійна кухня для приготування закусок та десертів;
   • власний транспорт, спеціально обладнаний для перевезення готових страв;
   • кращі сорти кави та чаю.

   Ви можете замовити кава брейк з додатковими послугами – меблювання, обслуговування офіціантами, клінінг і т.п.

   Що входить в комплексну послугу виїзного кавового кейтерингу

   • Доставка гарячих і прохолодних напоїв, закусок і десертів. Ми намагаємось, щоб кожен кава брейк був проведений на високому рівні, гідному елітних ресторанів Києва. Всі закуски і десерти ми готуємо за особливими авторськими рецептами, щоб просте чаювання під час перерви залишило приємний спогад для кожного учасника основного заходу.
   • Оренда фуршетних меблів, обладнання, посуду та аксесуарів. Проведення якісного кава брейку на масовому заході неможливе без повноцінного обладнання зони чаювання. Для цього ми надаємо в оренду фуршетні столи з відповідним текстилем, роздатковий інвентар, обладнання для приготування гарячих напоїв і посуд в достатній кількості.
   • Обслуговування офіціантами. Своєчасна заміна порожніх страв із закусками і десертами, обслуговування кавоварок і диспенсерів, а також прибирання брудного посуду під час проведення кава брейку – все це завдання наших офіціантів, які здивують вас високою культурою ненастирливого сервісу.
   • Клінінг. Прибирання приміщення після кава брейку – це також наша турбота. Ми залишимо місце проведення заходу в чистоті і порядку.

   Смачно, оперативно і недорого

   Кейтеринг-студія UBI Catering Studio пропонує одні із найбільш доступних в Києві цін на організацію виїзного кава брейку. Вартість кавового кейтерингу залежить від різноманітності напоїв, закусок і десертів, від їх кількості та наявності додаткових послуг.

   Ви можете замовити як зовсім скромний кава брейк з мінімальним асортиментом бутербродів, солодощів і напоїв, так і повноцінне елітне обслуговування з великим вибором фуршетних закусок і десертів, сортів кави і чаю, мінеральної води і соків. Ми підберемо оптимальний для вас варіант відповідно до виділеного бюджету.

   Наше

   Портфоліо

   Відгуки

   Наших клієнтів

   Нас

   Обирають