Анімаційні карвінг станції – це елемент фан кейтерингу, коли частування на святкових заходах перестають бути просто їжею, а стають справжнім перфомансом. Відкрита кухня з приготуванням страв і закусок на очах у гостей, майстер-клас від шеф-кухаря або спільна кулінарна творчість – все це дарує гостям анімаційна гастрономічна станція.

  Іншими словами, такий фан кейтеринг здатний вгамувати дві вічні спраги людини – їжі і видовищ. Замовивши карвінг станцію в рамках кейтерингового обслуговування заходу, ви вирішите одразу два завдання – організуєте вишукані страви та розважальну програму.

  Анімаційні станції для кейтерингу в Києві

  UBI Кейтеринг Студія – це повний спектр кейтерингових послуг будь-якого масштабу. Ми впроваджуємо останні світові новинки в сфері кейтерингу, в т.ч. і карвінг станції.

  В нашому розпорядженні:

  • професійне кухонне обладнання та інвентар для фуршетного виїзного обслуговування;
  • креативні ідеї для фан кейтерингу та анімаційних станцій;
  • досвідчені кухарі здатні здивувати ваших гостей не тільки смаком страв, але і ефектним видовищним способом їх приготування.

   Калькулятор заходу


   Варіанти фан кейтерингу

   • Анімаційна програма. Це справжнє гастрономічне шоу. Ми встановлюємо карвінг станцію безпосередньо на місці проведення свята і збираємо навколо неї всіх гостей, які заворожено спостерігають за кулінарною магією. 

   Наші кухарі володіють великою кількістю фокусів і трюків, які вони використовують для яскравої візуалізації приготування навіть найпростіших страв. Відомий кожному приклад – робота бармена з його жонглюванням пляшками і неймовірними трюками з напоями. Такий формат анімаційної гастрономічної станції підійде для будь-якого виду кейтерингу, як на корпоратив в офісі або на природі, так і на весілля або день народження, новий рік або дитяче свято.

   • Класична карвінг станція. Це більш офіційний формат і його можна назвати швидше відкритою кухнею на фуршеті, пікніку або в банкетному залі, ніж розважальним елементом. Але від цього така кулінарна станція не стає менш цікавою і привабливою для гостей.

   Класична гастрономічна станція не передбачає проведення майстер-класів та яскравих кулінарних шоу-програм. Тут на очах у гостей відбувається магія приготування гастрономічних шедеврів. Це не менш цікаво і захоплююче, ніж робота артистичних кухарів на анімаційної станції.

   Ми рекомендуємо встановлювати одразу декілька карвінг станцій з різними тематиками і форматами приготування страв. Це дозволить зацікавити максимальну кількість гостей.

   Видовищно, смачно і недорого

   Вартість анімаційних станцій залежить від тематики, кількості і видів продуктів, тривалості роботи і кваліфікації кухаря. Ми готові запропонувати чесні ціни і будь-які варіанти – від демократичних до елітного виїзного обслуговування «під ключ». Ми допоможемо зробити ваше свято не тільки смачним, але і неймовірно видовищним, веселим і незабутнім.

   Наше

   Портфоліо

   Відгуки

   Наших клієнтів

   Нас

   Обирають