Виїзне барбекю на природі – відмінна альтернатива офіційним урочистостям в ресторані у вечірніх вбраннях і з надмірним офіціозом. Такий формат свята підходить як для корпоративних, так і для приватних заходів, як на день народження, так і на зустріч однокласників або просто дружній пікнік.

  Організоване кейтеринговою компанією виїзне барбекю – слушна нагода для неформального спілкування з діловими партнерами. Свіже повітря і невимушена атмосфера в поєднанні з ароматними стравами на мангалі – один з кращих способів проведення корпоративу для тімбілдінгу і хороший привід відпочити з друзями від столичної метушні.

  Організація виїзного барбекю в Києві

  Для когось мангал – це відпочинок і сам процес приготування м’яса на ньому приносить чимало задоволення. Але на пікніку з великою кількістю гостей такий відпочинок перетвориться в тяжку працю. Довірте організацію барбекю професіоналам і насолоджуйтеся красою природи передмістя Києва, ароматним м’ясом на грилі і компанією своїх гостей.

  Кейтеринг-студія UBI Catering Studio візьме на себе турботи з організації виїзного барбекю. Крім безпосереднього приготування м’ясних і овочевих страв на грилі, такий вид кейтерингу включає в себе рішення маси завдань – від вибору місця проведення заходу та його облаштування, до меблювання і подальшого прибирання території.

   Калькулятор заходу


   Наші послуги

   У послугу виїзного барбекю від нашої кейтеринговой компанії входить як організація  заходу, так і повноцінне ресторанне обслуговування ваших гостей.

   • Вибір місця проведення заходу. За багато років роботи в Києві ми підібрали чимало красивих локацій на природі за містом, де ви можете провести виїзне барбекю в тихій і безпечній обстановці. Це може бути, як берег мальовничої водойми, так і лісова галявина.
   • Розробка меню. Багато хто помилково вважає, що мангал і висока ресторанна кухня – це дві протилежності. Але ми вам доведемо, що страви для барбекю можуть бути не тільки смачними і апетитно виглядати, але і бути вишуканими, гідними кращих столичних ресторанів.
   • Доставка готових страв. Наявність спеціальних кейтерингових боксів і власного транспорту дозволяє нам оперативно доставляти готову їжу в будь-яку точку Києва і Київської області.
   • Оренда меблів та обладнання. Організація барбекю – один з найпопулярніших видів кейтерингу. Ми володіємо повним набором зручних розкладних меблів для приємного відпочинку на виїзному пікніку. Скільки б у вас не було гостей, кожен відчуватиме себе комфортно і захищено. Столи, стільці, шезлонги та намети, мангали і барні станції – все це зробить ваше виїзне барбекю неповторним.
   • Обслуговування офіціантами. Незважаючи на неформальний характер такого заходу на природі, кожному його учаснику хочеться в повній мірі віддатись відпочинку і насолоді, як і в ресторані – без будь-яких обов’язків. Наші офіціанти подбають, щоб ваше виїзне барбекю стало справжнім відпочинком в атмосфері невимушеності і розслабленості.
   • Декор. За необхідності особливого оформлення локації для виїзного барбекю ми запросимо декоратора, який прикрасить і оформить територію відповідно до тематики заходу. Це може бути, як костюмований корпоратив, другий день весілля, так і тематичний дружній пікнік.
   • Прибирання території. Будь-яка організація кейтерингу, в т.ч. і виїзного барбекю включає в себе клінінгові послуги. Ми відповідально ставимось до охорони навколишнього середовища і залишаємо після заходу природу в первісному вигляді.

   Кейтерингова компанія UBI Catering Studio – це чесні ціни на гриль кейтеринг, доступні практично кожному. Вартість організації барбекю залежить від виду та кількості страв, переліку додаткових послуг і тривалості заходу.

   Наше

   Портфоліо

   Відгуки

   Наших клієнтів

   Нас

   Обирають