Весілля – одна із найбільш радісних та важливих подій в житті кожної людини. День, коли все має бути на висоті, адже будь-яка дрібниця може перекреслити тривалу підготовку до такої довгоочікуваної події.

Саме тому ми радимо замовити кейтеринг від UBI Catering Studio для вашого весілля.

Переваги виїзного кейтерингу для весілля

Останнім часом все більше молодят обирають послуги кейтеринг-компаній замість звичного святкування в ресторані. Адже кейтеринг для весілля це:

– Відсутність прив’язки до певної локації, що дозволяє проводити весільну церемонію як в банкетному залі, так і на березі моря або навіть в мальовничому лісі,

– Індивідуально розроблене меню із врахуванням ваших побажань і бюджету,

– Відсутність обмежень з кількості гостей на весіллі,

– Подія, що запам’ятається як молодятам, так і їх гостям.

Формати кейтерингу на весіллі

Банкет – один з найбільш поширених варіантів. Гості розташовуються за столами, де для кожного з них відведено персональне місце. Елегантний і дорожчий варіант, за якого страви подають в стіл або індивідуально.

Фуршет – більш оптимальний варіант в плані свободи гостей у виборі місць і страв, а також в плані бюджету. Страви подають в форматі шведського столу з самообслуговуванням. Напої подають кожному гостю індивідуально.

Кенді-бар – формат солодких страв для зустрічі гостей. Відносно новий формат, що тільки набирає популярності. Кенді-бар – це свого роду доповнення до основного формату кейтерингу на весіллі. Солодощі розміщують за окремим столом, де кожен гість може обрати найбільш підходящий варіант для себе, напої подають кожному гостю в індивідуальному порядку.

Коктейль – також додатковий формат кейтерингу на весіллі для зустрічі гостей. Проходить перед основною церемонією, офіціанти подають гостям легкі закуски і напої. Передбачає або наявність коктейльних столів, за якими розташовуються гості, або вільну подачу на підносах.

Вартість послуг

Ми пропонуємо взяти всі турботи з підготовки кейтеринг-обслуговування до вашого весілля на себе. Наші менеджери складуть індивідуальне меню з урахуванням усіх ваших побажань і бюджету, а також подбають про найдрібніші деталі в процесі підготовки і проведення.

Вартість залежить від обраного формату обслуговування і позицій меню, кількості гостей і необхідного персоналу. Також при розрахунку вартості враховується місце проведення, обраний стиль і необхідне оформлення.

UBI Catering Studio з радістю стане частиною вашого незабутнього свята і візьме всі ваші клопоти на себе.

    Калькулятор заходу


    Відгуки

    Наших клієнтів

    Нас

    Обирають