Пирамида с макаронс на вечеринке | UBI Кейтеринг Студия
Candy bar на корпоративе | UBI Кейтеринг Студия
Десертный стол на свадьбе | UBI Кейтеринг Студия


  Кенді бар – порівняно нова для Києва кейтерингова послуга. Однак вона набирає все більшої популярності серед молодих батьків, які прагнуть влаштувати незабутнє свято своїм дітям на день народження, новий рік або випускний в дитячому садку.

  Солодкий стіл та стильний фуршет

  За своєю суттю кенді бар – це знайомий кожному з нас з дитинства солодкий стіл із тортами, тістечками, цукерками та іншими солодощами. Але сучасний candy bar – це оригінально оформлений фуршет для дітей з усіма атрибутами.

  Проведення будь-яких дитячих свят, в тому числі і солодкий кейтеринг, пов’язане з підвищеною відповідальністю. Всі частування, спосіб їх доставки і сервірування повинні відповідати суворим санітарно-гігієнічним нормам. Рекомендуємо довірити оформлення кенді бару професійній кейтеринговій компанії.

   Калькулятор заходу


   Організація кенді бару в Києві

   Кейтеринг-студія UBI Catering Studio – це багаторічний досвід і сотні вдячних клієнтів, впровадження на ринку України останніх новинок у сфері кейтерингових послуг і суворе дотримання норм безпеки харчових продуктів. Ми готові взятись за оформлення кенді бару для наймолодших гурманів і ласунів.

   В нашому розпорядженні:

   • винятково свіжі продукти;
   • авторитетні кухарі та кондитери;
   • рецепти кондитерських новинок і улюбленої усіма класики.

   Кенді бар – це не просто приготування великої кількості тістечок і тортів. Це ціла культура, яка об’єднала в собі кондитерську майстерність, почуття художнього смаку, талант декоратора і флористичні здібності для прикраси кенді бару для дітей.

   Меню для кенді бару

   • Капкейки. Це улюблені усіма дітьми американські кекси на основі бісквітного тіста, які давно вже підкорили серця мільйонів ласунів в усьому світі. Різнобарвна глазур з посипкою і кремовий топінг капкейків стануть відмінною прикрасою кенді бару.
   • Мафіни. Це ще один вид кексу, який став обов’язковим елементом сервірування кенді бару для дітей. Мафіни випікають із здобного тіста із додаванням сухофруктів, цукатів і начинки у вигляді конфітюру і горіхово-шоколадної пасти.
   • Кейк-попси. Немов круглий льодяник на паличці – це бісквітне тістечко з шоколадною глазур’ю, в кокосовій стружці або із різнобарвною посипкою ефектно виглядає на кенді барі і дуже популярне серед дітей.
   • Макаронци. Жоден сучасний candy bar в Києві не обходиться без цього культового французького десерту на основі мигдального борошна. Яскраві соковиті кольори і найбільш несподівані солодкі начинки макаронів чекають ваших маленьких гостей на приготованому нами кенді барі.
   • Цукерки ручної роботи. Авторські солодощі – це завжди прикраса будь-якого кенді бару. Нетривіальні форми, вишуканий смак і несподівані, але вдалі поєднання інгредієнтів – все це характеризує крафтові цукерки. Спеціально для малюків ми виготовляємо солодощі у формі мультиплікаційних і казкових героїв.
   • Святкові торти. Це невід’ємний атрибут будь-якого свята, а особливо дитячого дня народження. Наш авторський торт за вашим індивідуальним замовленням стане центральним елементом солодкого фуршету.

   В доповнення до кенді бару ви можете замовити свіжу випічку, гарячі і прохолодні напої, а також будь-які інші солодощі за індивідуальним замовленням.

   Наше

   Портфоліо

   Відгуки

   Наших клієнтів

   Нас

   Обирають