Корпоративний кейтеринг включає в себе як щоденне харчування співробітників, так і організацію ділових обідів. Культура бізнес-ланчів активно розвивається в нашій країні. Невимушена розмова партнерів за обідом сприяє більш тісним контактам і відчутно підвищує успішність будь-яких переговорів.

Кейтеринг для ділових заходів в Києві

Організація банкетного харчування прямо в офісному приміщенні – завдання не з легких, адже кабінети, переговорні і навіть скромні міні-кухні не призначені для приготування і сервірування ресторанних страв. UBI Кейтеринг Студія володіє усіма технічними можливостями для організації корпоративного кейтерингу в будь-якому офісі Києва і Київської області.

В нашому розпорядженні:

 • власний транспорт;
 • спеціальні кейтерингові бокси для безпечної доставки готових гарячих і холодних страв;
 • банкетні меблі, інвентар і обладнання;
 • вишуканий столовий текстиль;
 • стильний посуд і столові прилади.

Ми стежимо за всіма модними трендами і світовими тенденціями в індустрії гостинності, щоб зробити корпоративний кейтеринг гідним рівня елітного столичного ресторану

Формати кейтерингу для ділових заходів

 • Обіди в офіс. Це одна з найбільш поширених і недорогих послуг, доступна для більшості компаній столиці. Різноманітність меню – від класичних простих гарячих страв, до елітних вишуканих авторських закусок дозволить підібрати оптимальний варіант відповідно до бюджету. Це може бути, як порційне харчування співробітників, так і шведський стіл.
 • Банкет. Такий вид кейтерингу підходить для великих ділових заходів із запрошенням партнерів і друзів компанії. Подібне кейтерингове обслуговування в офісі передбачає організацію повноцінного банкету з ресторанним сервіруванням столів, вишуканою презентацією страв і офіціантами.
 • Фуршет. Корпоративний кейтеринг у фуршетному форматі передбачає доставку канапе, легких холодних і гарячих закусок, салатів, десертів і напоїв. Все це оформлюється за допомогою фуршетних столів, стійок і гірок з використанням стильного посуду, вишуканого текстилю і живих квітів.
 • Кава брейк. Семінари, тренінги, тімбілдінг і просто тривалі переговори або презентації також вимагають організації невеликого перекусу з чашкою ароматної кави. Ціна на такий корпоративний кейтеринг порівняно невисока і дозволяє організувати кавову паузу на високому рівні з мінімальними витратами.

Меню для корпоративного кейтерингу

Кейтерингова компанія UBI Catering Studio розробить для вас оригінальне меню для бізнес-ланчів і ділового кейтерингу. Вишукані страви кухонь Європи та України, а також оригінальні авторські кулінарні шедеври прийдуть до смаку навіть вишуканому гурману.

Стильна презентація всіх страв гідна високого рівня елітного ресторану. У поєднанні з дорогим посудом і столовими приладами, текстилем і декором столів вона зробить ваш бізнес-ланч або корпоративний банкет незабутнім.

Ви можете замовити кейтеринг для ділових заходів навіть у своєму власному офісі. Злагоджена робота наших організаторів, кухарів, транспортної служби і обслуговуючого персоналу дозволяє виконати таке замовлення оперативно і якісно.

 

  Калькулятор заходу


  Відгуки

  Наших клієнтів

  Нас

  Обирають